Вознемирувачко видео: Маж нападнат од глутница кучиња во Градско

Видео објавено на Фејсбук на кое се гледа како маж во Градско е нападнат од десетина кучиња скитници предизвика бура од коментари.

Изминатиот период се полнат полициските билтени со вакви вести, како и болниците со лица каснати од кучиња.

извор: Сител


Source: Македонија

Најнови вести од Centar.mk