(ВИДЕО) Зборови од кои доаѓаат морници: Вака зборуваше Брајант – животот е прекраток!

Коби Брајант, легендарниот кошаркар во НБА, загина во хеликоптерска несреќа во Калифорнија. Веројатно нè остави најомилениот „лик“ од најсилната лига

Read more

ФОТО: Ова е убавата воспитувачка која полицаецот од Стара Пазова ја разнесе во автомобил со рачна бомба

Павле (31) од Стара Пазова, Србија најверојатно поради нерачистени љубовни сметки со Марина (28), активирал рачна бомба во автомобил и

Read more