DUPENI BEACH - с. Долно Дупени


ПЛАЖА И РЕСТОРАНТ DUPENI BEACH 

 

 


Контакт и локација

Адреса с. Долно Дупени
Телефони

 075 457 559

 е-маил   Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.  .
 

 

Услуги:

 

Dupeni Beach се наоѓа под селото Долно Дупени на самата граница со Грција, покрај Преспанското езеро.

 

Огромната песочна плажа изобилува со прекрасна природа, во која можете да уживате ова лето.

 

Во склоп на плажата функционира и Ресторантот Dupeni Beach, кој заедно со природните убавини, потсеќа на тропските краишта низ светот.

Ресторантот нуди прекрасна скара, сендвичи, пијалоци, а во самиот ресторан има и продавница.

Доколку сте заинтересирани да ја посетите оваа плажа, можете да ги контактирате надлежните во Dupeni Beach, на тел 075 457 559 и на меил - Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. .

 

Во селото Д. Дупени постојат и места каде може да престојувате по ниски цени почнувајќи од 300 денари на ден.

 

Преспанската убавина исполнува и смирува, расположува и разнежнува, подмладнува и вдахнува, закрепнува и осмелува, силно привлекува и за себе трајно врзува, порачуваат од Dupeni Beach.

 

 

 

 

 

 

 

made with love from Joomla.it

ПРЕБАРАЈ