АВТО КАМП - КРАНИ


АВТО КАМП - КРАНИ

 

 


Контакт и локација

Адреса АВТОКАМП КРАНИ, КРАНИ
Телефони
Рецепција +389 (0)47 483 708
 
Ресторан - + 389 (0)47 483 010
 е-маил   Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 web:

www.avtokampkrani.com.mk 

За АВТОКАМП КРАНИ:

На брегот на Преспанското Езеро, помеѓу Пелистер и Галичица, тимот Капри го врати сјајот на Крани.

 Сместувачки капацитети од 30 апартмани и 12 бунгалови, секој опремен со сопствено купатило и тоалет, кујна,  две соби и четири кревети.
 
Местото располага со природна  убавина, а Капри ја уреди плажата со 60 лежалки, додаде шанк, направи  летна тераса, а тука се и игралиштата за спорт и рекреација - одбојка на песок, кошарка, ракомет.
 
Летната тераса за 150 гости е нешто сосема ново, атрактивно, удобно место за ваше уживање и релаксација, а во вечерните часови  надополнето со жива музика.

 

Ресторан кој собира 450 гости

Целиот комплекс располага со Ресторантска сала за сите ваши свечености, свадби, крштевки, матурски со капацитет од 450 гости.

Ресторанот претставува вистинско место за вашите прослави.

Летната тераса на ресторантот е нешто ново, атрактивно, удобно место за ваше уживање и релаксација.

Во вечерните часови сета убавина е надополнета и со одлична забава проследена со жива музика.

 

Ресторанот претставува вистинско место за вашите прослави.

Летната тераса на ресторантот е нешто ново, атрактивно, удобно место за ваше уживање и релаксација.

Во вечерните часови сета убавина е надополнета и со одлична забава проследена со жива музика.

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
made with love from Joomla.it

ПРЕБАРАЈ