Најнови вести

Сообраќајот на државните патишта се одвива пo суви коловози.   Интензитетот на сообраќајот на патните правци надвор од градските средини е умерен. На граничните премини нема подолги задржувања за влез и за излез од...

ПРЕБАРАЈ