Анастасија е прогласена е за најубаво девојче на светот: Погледнете како изгледа денес (Фото)

Анастасија е прогласена е за најубаво девојче на светот: Погледнете како изгледа денес (Фото)

Пред точно година дена, оваа преубава Русинка е прогласена за најубаво девојче на светот! Во Анастасија Књазева од тогаш е заљубен цел свет, а на Инстаграм има повеќе од половина милион следачи.

Година дена по оваа титула, се чини дека малечката Анастасија е уште поубава, ако воопшто тоа е можно. Погледнете и сами…

Вака изгледала пред година дена, кога ја освоила оваа титула

Денес е уште поубава, ако воопшто тоа е можно

Нејзината мајка редовно објавува нејзини слики на Инстаграм

Dress 👗 by @maniamodeler

A post shared by Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official) on

На Инстаграм има речиси половина милион следачи

Люблю это фото 😍 (архив) two years ago …

A post shared by Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official) on

Анастасија има преубави очи

Покрај позирањето пред фотоапарат, многу сака да пее

Споделете со пријателите…

📸 @varvarabychkova 💋 Платье 👗 @kisabiano Туфельки 👠 @amorecooficial

A post shared by Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official) on