Ексклузивно: Еве што точно се случуваше во Собранието! (Видео)

Ексклузивно: Еве што точно се случуваше во Собранието!

Фчерашни новости во најновата епизода објави што точно се случуваше во Собранието!

Во видеото, кое веднаш стана вирално на социјалните мрежи, на шеговит начин прикажани се случувањата во Собранието за време на гласањето на Законот за јазици.

Погледнете што подготви екипата на „Фчерашни новости“…

Ексклузивно: Еве што точно се случуваше во Собранието! (Видео)