Го донел скапоцениот автомобил на плажа во Улцињ и зажалил веднаш – не ни знаел што го чека! (Видео)

Го донел скапоцениот автомобил на плажа во Улцињ и зажалил веднаш – не ни знаел што го чека! (Видео)

Еден возач од Улцињ, Црна Гора, на малку чуден начин решил да ја провери стабилноста на својот автомобил.

Како што јавува Подгорички времеплов, најголемата дилема била дали се работи за BMW X6 или Mercedes GLE.

Било како било, се работи за многу скапоцен автомобил, а овој Црногорец очигледно не бил свесен што го чека.