Имала секс со дечкото тежок 200 кг и завршила во болница: Така ја изгубил невиноста, а потоа решил да се промени!

Грег Касарон можел да ја убие својата двојка Џен Геракис за време на сексот бидејќи таа во занес удрила со глава во ѕид.

– Прва мисла што ми падна на памет: Ја убив. Првпат имам секс и Џен е мртва – рекол Грег.

Губење на невиност за малку да заврши трагично. Малку недостасувало Грег Касарон (29), момче тешко 200 килограми, да ја убие својата девојка Џен Геракис (28) и тоа за време на првиот сексуален однос.

Момчето и двојката воделе љубов на кревет во стан на Лонг Ајленд. Во занес, на сред секс, главата на Џен го пробила ѕидот.

Мојата прва мисла беше: Ја убив, Прв пат имам секс и Џен е мртва-рекол Касарон . Тој рекол дека Џен во истиот момент го погледнала и го прашала: “Зошто застана?”

Сепак, Грег ја однел својата девојка во болница каде што и е констатирано потрес на мозокот.

Останале уште четири години во врска, но според зборовите на Грег, кога и да водат љубов, тоа го прават подалеку од ѕид.

Во меѓувреме Грег тргнал во теретана и ослабел дури 100 килограми.