Ирина Шајк позираше целосно гола (Фото)

Најпознатата руска манекенка Ирина Шајк позираше целосно гола и фотката ја објави на Инстаграм.

Поранешната девојка на Кристијано Роналдо, која пред осум месеци стана мајка, изгледа подобро од било кога и на неа не се гледа ниту една трага од бременоста и породувањето.

Ирина позирала со книга на „стратешките“ места, а фановите ги провоцирала са описот на фотката во кој напишала дека во кревет чита пред спиење.

Getting into the #IntimissimiXmas mood with my @intimissimiofficial red bralette #intimissimi

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Happy #NationalLipstickDay.. celebrating with my favorite @lorealmakeup #Lorealista

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on