Лепа Брена и натаму мами воздишки: Во шесттата деценија изгледа неодоливо (Фото)

Лепа Брена и натаму мами воздишки: Во шесттата деценија изгледа неодоливо (Фото)

Лепа Брена повторно докажа дека е естрадна дива. Иако е во шесттата деценија изгледа феноменално.

Лепа Брена има повеќедецениска кариера, а и понатаму мами воздишки со својот изглед.

Таа објавила фотографија од Малдиви, на која позира во свиленкаст фустан.

Фотографијата за кратко време добила повеќе илјади лајкови, а веднаш следеле и коментари од верните фанови.