Луда журка: Синот на Цеца славеше роденден, а Анастасија се качи на маса и запеа (Видео)

Вељко Ражнатовиќ го прославил 21 роденден, а највесела била неговата сестра Анастасија.

Младиот Вељко Ражнатовиќ својот роденден го прославил на Копаоник, а лудата журка траела до рано наутро.

Меѓу највеселите била сестрата на Вељко, Анастасија, која на снимката од журката напиша:

-Среќен роденден. Ти си најважната личност во мојот живот. Те сакам од се срце!

Атмосферата дополнително се вжештила кога Анастасија се качила на маса и запеала…

Srecan ti rodjendan! The most important person in my life, my brother, I wish you a happy birthday 🎈 I love you with all my heart.

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on