Најсилната напивка за слабеење чини помалку од 30 денари!

Оваа напивка помага во губењето вишок килограми, тврдат оние кои ја пробале.

Освен што ви помага да ослабнете, оваа напивка ги исфрла и токсините од вашето тело. Се пие по една шолја шест дена, па се прави пауза, а доколку сакате подобри резултати можете да повторите уште еднаш.

За оваа напивка потребни ви се состојки кои чинат помалку од 30 денари. Ви треба еден лимон, 60 гр магдонос и 60 мл вода.

Исцедете го лимонот, исецкајте го магдоносот и прелијте со зовриена вода. Потоа оставете ја напивката да се излади.

Бидејќи напивката е јака, се препорачува да се пие со паузи.