Напивка од 2 состојки ги согорува мастите – до Нова година ќе носите помал конфекциски број

Напивката од само две состојки важно е да ја пиете на празен стомак.

Ако веќе сте се откажале да се ослободите од вишокот килограми, ова ви е идеална прилика да испробате единствен начин со моќна напивка која топи масти.

На вас е да се уверите сами.

Имено, напивката помага при исфрлање на вишокот вода од организмот, а многу е едноставна за подготовка.

Сè што ви е потребно се еден лимон, веза магдонос и вода.

Во сокот од лимон потопете изблендиран магдонос, а потоа долијте вода. Напивката консумирајте ја на празен стомак по една чаша во текот на 5 дена, а потоа направете пауза од 5 дена.

Многумина кои ја пробале оваа напивка тврдат дека се воодушевени од резултатите.