Пицети од лиснато тесто – брза закуска која СИГУРНО ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ!

Сакате пица? Тогаш ќе ви се допадне и оваа закуска. Потребни ви се само неколку состојки.

Лиснато тесто, доматно пире, малку салама и кашкавал. Видеото ја прикажува едноставната подготовка.

Еве како да ги направите овие прекрасни пицети…