Протекоа разголени фотографии од идната британска принцеза (Фото)

Откако се верила за принцот Хари, актерката Меган Маркл брзо ги освоила симпатиите на Британците кои во неа виделе префинетост.

Сепак, по фотографиите кои се појавиле на интернет, прашање е дали идната принцеза ќе го задржи убавото мислење во јавноста.

Новите фотографии на идната принцеза, чија венчавка е најавена за 19 мај, ја шокирале британската јавност.

Имено, на Твитер се појавиле фотографии од нејзината младост, на кои Меган е во топлес. Фотографиите погледнете ги на следниот ЛИНК.