Руска пејачка снимена како со рака задоволува водител на ревија (Видео)

Руската поп ѕвезда Јулиа Берг е фатена како наводно со рака го задоволува водителот Димитриј Троино за време на една модна ревија во Москва, пишува британски Мирор.

Снимката која е направена со мобилен телефон, а чиј автор се уште е непознат, ја прикажува пејачката како го допира ТВ водителот и гледа во друг правец додека раката и е прекриена со неговиот капут.

Водителот за тоа време ја бакнувал во врат и нешто и шепотел.

Снимката веднаш станала вирална, а многумина на социјалните мрежи заклучиле дека пејачката го задоволувала водителот, но таа ги отфрла таквите обвиненија и вели дека во тој момент не се случувало ништо непримерно помеѓу нив.