Се прави за 10 минути: Испијте го ова пред доручек и сите масти на стомакот ќе исчезнат

Се прави за 10 минути: Испијте го ова пред доручек и сите масти на стомакот ќе исчезнат!

Следниот рецепт може да ви помогне да ги растопите мастите на стомакот. Ова е напивка за борба против дебелеење и намалување на тежината. Ќе го поттикне вашиот метаболизам, а исто така и нивото на енергија.

Состојки: 1 парче ѓумбир, 1 лимон, 1 рака спанаќ, 1 шолја вода

Подготовка: Состојките ставете ги во блендер и добро измешајте ги. Наутро, пијте го сокот на празен стомак еден час пред доручек.

Ќе бидете во можност брзо да ги забележите позитивните резултати!