СЕКС НА БАЛКОН СРЕДЕ БЕЛ ДЕН: Минувачите во ШОК – некои навиваа и аплаудираа (ВИДЕО 18+)

Една двојка во Буенос Аирес имала секс на балконот среде бел ден и на минувачите во центарот на градот им пружала вистинска претстава.

Иако на снимката се гледа дека на жената на почетокот и е непријатно, брзо се согласила да продолжат со егзибиционизмот. Не им пречеле извиците и насмевките на минувачите и станарите од околните станови, а кога конечно одлучиле да се повлечат внатре, добиле аплаузи и навивање.

Видеото го снимил еден од соседите, а во позадината се слуша како некој вели: „Баш им е гајле!“.

Локалните аргентински медиуми наведуваат дека снимката настанала во најстарата населба во градот, Монсерат. Во тој дел се наоѓаат некои од највисоките згради во Буенос Аирес, како градското собрание, зградата на парламентот, министерството за одбрана…

Инаку, локалните медиуми пишуваат дека вакви сцени се чести во Буенос Аирес, а полицијата често има работа поради сексот и голотија на јавни места.