Снаата на британското кралско семејство има хит снимка на „Pornhub“ (Видео)

Меган ќе биде прва членка на кралското семејство чија снимка е хит на „Pornhub“…

Британските медиуми со денови ја проучуваат бигорафијата на убавата Меган Маркле, која во мај следната година би требало да стане членка на кралското семејство, откако ќе се омажи за принцот Хари.

Откако нејзината врска со Хари стана официјална, Меган прекинала да ја глуми улогата на Рејчел во серијата „Suits“, која ја прослави.

Снимките од таа серија може да се најдат на Јутјуб и други видео сервиси, дури и на оние 18+.

Имено, на „Pornhub“ сцената во која Меган има секс со колегата Патрик Адамс ја корисниците ја прегледале повеќе од 200.000 пати.