Студенти се сексале на кровот од факултетот, публиката навивала (Видео)

Двајца заљубени азиски студенти се снимени како водат љубов на кров од факултет на Универзитетот во Нов Јужен Велс.

Други ги набљудувале, навивале и аплаудирале, но тоа не ги спречувало „гулапчињата“.

Снимките се објавени на интернет, а еден од снимателите одлучил да се качи на скалите и да го сними парот одблиску.

Кога конечно сфатиле дека не се сами, веќе не им било до секс.