Уште ваква пица не сте пробале – се прави за миг! (ВИДЕО)

Сакате пица? Еве една идеја за брза и несекојдневна пица, од лиснато тесто.

Значи, без многу чекање, на развлечено тесто, додајте ги омилените состојки.

И брзо ќе уживате во прекрасниот вкус…

Погледнете го рецептот: