Видео: Нивес Целзиус во новиот спот го покажа задникот, но откри и нешто друго

После повеќенеделната провокативна најава, Нивес Целзиус конечно ја претстави новата песна Рамос, а во видео спотот покажа и зошто ја нарекуваат најсекси икона на хрватската естрада.

“Kad Nives kaže vamos, momci trče kao Ramos”, пее атрактивната пејачка, покажувајќи го своето тело во спотот.

Нивес пред неколку години признала и дека Серхио Рамос е најзгодниот фудбалер на светот.