ВИДЕО: Секси девојката од „Деспасито“ танцува во танга

Секси девојката од спотот „Деспасито“ танцува во танга! (ВИДЕО)

Откако спотот „Деспасито“ го освои цел свет, се прослави и преубавата мисица Зулејка Ривера која се појавува во спотот. На Инстаграм ја следат речиси милион луѓе, а фотографиите на нејзиниот профил се вистински рај за очи.

Иако поминаа 11 години откако стана Miss Universe, Зулејка изгледа совршено и тоа постојано им го покажува на своите обожаватели.

Во најновото видео кое го објави на оваа социјална мрежа Зулејка танцуваше во танга, а глетката е навистина фантастична.

Así me disfruto tu calentura 😜 #stopthehate ✋🏽

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on