Влегол со копач во казино и направил парче – ги искршил сите слот апарати и рулети (Видео)

Влегол со копач во казино и направил парче – ги искршил сите слот апарати и рулети (Видео)

Вечерва на социјалните мрежи се споделува видео во кое се гледа демолирано казино.

Според информациите кои ги објавија некои медиуми, инцидентот се случил во Струмица, кога непознат човек со копач демолирал слот апарати и рулети.

Повеќе детали се очекуваат во текот на утрешниот ден.

Во продолжение видеото кое е објавено на Фејсбук: